در حال بارگزاری...

سوالات متداول

سوالات متداول

بلی. ایمن پلمپ قادر است به تمامی متقاضیان خود در تمامی کشورها صادرات داشته باشد.

بلی. ارسال کالای مورد نظر خریداران براساس بسته بندی مورد نظر از جمله اهداف این شرکت می باشد

خیر. این شرکت قادر است تمامی درخواست های ارسالی به منظور تهیه کالای مورد نظر صادراتی را مورد بررسی قرار دهد.

بلی.ایمن پلمپ به منظور تامین محصولات خود از تمامی تامین کنندگان در سراسر کشور دعوت بعمل می آورد. علاقه مندان با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایند.

ایمن پلمپ مفتخر است که طیف وسیعی از محصولات را، آنچنان که در لیست محصولات آورده شده است، ارائه دهد.

شرکت نیک اندیشان بازرگان پارسه(پارسه اکسپورت) قادر است تمامی درخواستهای وارده از کشورهای حاشیه خلیج فارس را مورد بررسی قرار دهد و نسبت به ارسال محصولات غذایی مورد نیاز متقاضیان در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نماید.

توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.توضیح شماره یک در این قسمت قرار می گیرد.

توضیحات